KONST / Litografier / Färglitografi 12983190

nr 1298 3190

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Signerad, ej numrerad, bladets mått: 43x30 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:57:53

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl